Jaunais CD pieejams bez maksas katrai svētdienas skolai

Sestdien, 2012.g. 25 februārī Krusta baznīcā notika pasākums, kurā tika prezentēts CD disks ar Liepājas leļļu teātra "Maska" iestudēto izrādi - "Prieka noslēpums manā Bībelē". Krusta baznīcā sabrauca apmēram 120 bērnu no 20 dažādām Latvijas luterāņu draudžu svētdienas skolām.
   Šis CD vēl aizvien ir pieejams tiem, kas to nav vēl saņēmuši!!!

Interesēties pie Ivetas Kalmes
tālr.: 26064557; e-pasts: kalmeiveta@inbox.lv

Pasākumā bija svētbrīdis, kuru vadīja Krusta draudzes mācītājs Ivars Jēkabsons. Leļļu teātra "Maska" izrāde un CD diska prezentācija. Noslēguma daļā bērni uzstājās ar saviem sagatavotajiem priekšnesumiem par prieku, ko rodam Bībelē.

Tika dziedātas dziesmas, iestudētas horeogrāfijas, spēlētas ludziņas, uzvests ēnu teātris un nodotas liecības. Prieks bija izgaršojams pat ceptajā kliņģerī un pašu sarūpētajā cienastā visa pasākuma laikā.

Paldies Krusta draudzes darbiniekiem, kas bija parūpējušies par uzņemšanu un tehnisko nodrošinājumu.

SK.: saite uz pasākuma bildēm Krusta draudzes mājas lapā.

"Tu darīji man zināmu dzīvības ceļu, Tu piepildi mani ar prieku Sava vaiga priekšā, un jaukas, svētības pilnas dāvanas pie Tavas labās rokas ir mūžīgi." (Ps.16:11)