Tev var palīdzēt roku lelles!

Metodiskajā kabinetā iespējams uz ilgāku laiku aizņemties vai pasūtīt izgatavošanai ērgli - dažādas roku lelles kalpošanai draudzes svētdienas skolā. Tas ir gan Suņuks, gan Lācītis Labumiņš, kā arī vairāki mazi ērgļi Ēļi (pirkstiņlelles). Šīs lelles ir ar īpašu – apskatāmu sirsniņu, kurā vienmēr glabājas kāds noslēpums vai pārsteigums.

Metodiskajā kabinetā iespējams uz ilgāku laiku aizņemties dažādas roku lelles kalpošanai draudzes svētdienas skolā. Tas ir gan Suņuks, gan Lācītis Labumiņš, kā arī vairāki mazi ērgļi Ēļi (pirkstiņlelles). Šīs lelles ir ar īpašu – apskatāmu sirsniņu, kurā vienmēr glabājas kāds noslēpums vai pārsteigums.

Ērgļa Ēļa lelli var lietot kopā ar metodisko līdzekli „Bībeles stundas kopā ar ērgli Ēli”, kurā apkopotas idejas 26 nodarbībām. Šo grāmatu Metodiskajā kabinetā iespējams saņemt katras draudzes bibliotēkai.

Nupat tapusi arī piegrieztne lielās ērgļa Ēļa lelles darināšanai, kas palīdzēs jums pašiem pagatavot roku lelli.

Kā izskatās Suņuks, Lācēns labumiņš un Ēlis, var ieraudzīt mājaslapā www.amazehealingwings.com