Šī lapa ir izdrukāta no LELB svētdienas skola
Interneta adrese:
http://www.svskola.lv/lv/?ct=jaunumi&fu=read&id=97

Jaunas grāmatas – jaunas idejas!

Ir izdotas vēl 2 Kimas Stāras-Vosas grāmatas: 

“Sirds mācību stundas mazajiem”
 

un 

“Bībeles stāstu uzvedumi”.
Šo grāmatu var veiksmīgi izmantot par pamatu programmas veidošanai.
 

   Grāmatā “Sirds mācību stundas mazajiem” bērni un viņu skolotāji satiksies ar Lācēnu, kuram ir ļoti īpaša sirsniņa. Nu gluži kā mums katram! Reizēm šajā sirsniņā var atrast balonu, reizēm – kurpju saites vai ziepes. Kāpēc? To jūs uzzināsiet, sarunājoties ar Lācēnu un kopā ar bērniem atbildot uz viņa jautājumiem par Dievu, draugiem un sevi pašu.

   Grāmatā apkopotas 24 nodarbības, kas palīdz izprast dažādus Bībeles pantus. Lācēns uzzina, kas ir nepadošanās, prieks, palīdzība, slinkums, uzticēšanās, un vēl daudz citu svarīgu lietu.

   Iesakām šo grāmatu izmantot pirmsskolas un sākumskolas vecuma svētdienas skolas grupās. Grāmata izmantojama kopā ar roku lelli – Lācēnu.

 

Grāmatā “Bībeles stāstu uzvedumi” apkopotas 26 nodarbības, kas ietver 16 Bībeles stāstus un 10 Jēzus līdzības.
   Bībeles stāstu uzvedumi veidoti kā teicēja stāstīti notikumi, kurus bērni ilustrē ar kustībām un balsi. Uzvedumus var improvizēt bez iepriekšējas sagatavošanās. Jēzus līdzības veidotas kā pantomīmas uzvedumi, kuros līdzdarbojas bērni. 
   Šī grāmata piemērota lietošanai pamatskolas vecuma grupās.

Iesakām, izmantojot šīs grāmatas par svētdienas skolas programmas pamatu, nodarbības papildināt ar katehisma materiāliem, kā arī ar praktiskiem darbiem. Arī pati autore grāmatās piedāvā tabulā apkopotus ierosinājumus nodarbību papildināšanai.

 

   Kima Stāra-Vosa darbojas bērnu kristīgajā apmācībā un raksta ludziņas un dialogus, kuros izmanto īpašās roku lelles ar sirsniņām. Dažas mūsu svētdienas skolas jau veiksmīgi izmanto viņas grāmatu “Bībeles stāsti kopā ar ērgli Ēli” kopā ar roku lelli Ēli. Vairākās draudzēs arī mācītāji izmanto šo materiālu bērnu un ģimeņu dievkalpojumos.

 

   Atgādinām, ka draudzes var pasūtīt lelli ērgli, interesējoties Svētdienas skolu nozarē. Tuvāka informācija – tālr. 67226592.

   Arī Tu vari palīdzēt savai svētdienas skolai iegādāties kādu no šīm grāmatām un roku lellēm!