Bībeles stundas kopā ar ērgli Ēli

Kima Stāra-Vosa
26 Ēļa un skolotāja dialogi
Šajā grāmatā jūs iepazīsieties ar ērgli Ēli, kurš ļoti vēlas bērniem pastāstīt par sevi, savu ērgļa ģimeni un mūsu Debesu Tēva, Dieva, ģimeni. Un bērni uzzinās ne tikai to, kā mazie ērglēni mācās lidot un kļūst par varenākajiem putniem, bet arī to, ka mūs visus uz Saviem spārniem kā ērglis nes Dievs.

Kopā ar Ēli izdzīvojot dažādus notikumus, bērni uzzinās ne tikai to, kā mazie ērglēni mācās lidot un kļūst par varenākajiem putniem, bet arī to, ka mūs visus uz Saviem spārniem kā ērglis nes Dievs.

Grāmatā ievietoti 26 Ēļa un skolotāja dialogi. Paskaidrojumi par katrā nodarbībā izmantojamām papildus idejām pievienoti tabulā.

Tuvāka informācija par ērglļa Ēļa lelli Metodiskajā kabinetā, kur to iespējams arī uz laiku paņemt lietošanā. Pie koordinatoriem atrodas arī mazas ērgļa lellītes.