Kur notiek svētdienas skola

karte - Tur varat aplūkot LELB Svētdienas skolu atrašanās vietas
Ar sarkanām sirsniņām atzīmētas vietas/draudzes, kur svētdienas skolas nav
Bet ar zilām sirsniņām ir vietas, kur darbojas svētdienas skolas.
Ja informācija neatbilst patiesībai paziņojiet to mums.

Šī informācija var būt arī mainījusies :-)

Ja jūs vēlaties piedalīties Svētdienas skolas nodarbībās, tad interesējieties pie savas baznīcas mācītāja vai cita atbildīgā draudzes darbinieka. Parasti svētdienas skolas nodarbības notiek dievkalpojumu laikā, kad vecāki ir dievkalpojumā, bet bērni dodas pie skolotājiem. Ir arī draudzes, kur nodarbības bērniem notiek atsevišķi plānotā laikā vai dienā.

Mūsu baznīcā šobrīd ir apmēram 200 svētdienas skolas, kuras apmeklē apmēram 3700 bērnu. Mūsu svētdienas skolās strādā 475 skolotāji. Diemžēl pēdējos gados svētdienas skolu darbībā ir noticis zināms sarukums. Tas izskaidrojams ar to, ka ir notikusi paaudžu maiņa skolās, ir nomainījušies daudzi skolotāji. Arī paši bērni un viņu vecāki kļuvuši aizņemtāki ar daudzām citām lietām skolā un darbā. Taču kopā ar LELB svētdienas skolu koordinatoriem tiek plānota turpmākā svētdienas skolu uzturēšana, atjaunošana, attīstība un jaunu LELB svētdienas skolu izveide visās mūsu draudzēs. Mūsu mērķis ir virzīties uz to, lai katrā draudzē būtu pieejamas nodarbības bērniem.

Informācijai:
* Vārds: