- Pālīdzi tapt svētdienas skolai
- Materiālu sistematizācija
- Ieteicamā literatūra

lapas: 1-10  11-19
    Vai atceraties aicinājumu piedalīties projektā “33 putnēni”? Nu jau pagājis vairāk nekā gads, kopš Svētdienas skolu nozare aicināja draudzes palīgā izplatīt ar bērnu zīmētiem putnēniem rotātās grāmatzīmes, lai vāktu ziedojumus nākamo svētdienas skolas programmas “Pieaugot Kristū” materiālu izdošanai.

Šodien putnēni jau priecīgi čivina un, jaunajam svētdienas skolas mācību gadam sākoties, aicina bērnus un skolotājus doties aizraujošā ceļojumā, lai iepazīstu Bībeli.

lasīt tālak »
    Aicinām atsaukties draudzes, kuras vēl nav saņēmušas dāvinājumā svētdienas skolas / draudzes bibliotēkai grāmatu V. Gilberts Biers "Mana bilžu Bībele". Šo grāmatu iespējams saņemt Svētdienas skolu nozarē. Grāmata ir vērtīga arī ar to, ka tajā:
  • katrai Bībeles tēmai ir pievienoti jautājumi, ko skolotājs var uzdot bērniem;
  • katrai tēmai ir krāsaina ilustrācija
  • grāmatas beigās pievienoti metodiski norādījumi darbam ar šo grāmatu.

Baltkrievijas svētdienas skolas skolotāji dāvina mums dažus skolotāja grāmatas eksemplārus krievu valodā, ko viņi izdevuši sadrabībā ar Norvēģiju.
    Aicinām pieteikties interesentus!

Ir iespēja saņemt Baznīcas dienu dienasgrāmatu bērniem (no atlikušajiem eksemplāriem). Grāmatiņa var noderēt, jo tajā ir uzrunas, ko bērniem veltījuši mūsu Baznīcas garīdznieki:
    bīskaps E. Alpe, māc. O. Freimanis, J. Bitāns, I. Jēkabsons un R. Mežiņš, prāv. L. Rozentāls.

Ir iznākusi dziesmu grāmata un CD Svētdienas skolas bērniem -
„Mēs esam bērni, kas slavē To Kungu”.

Grāmatu  un arī dziesmu CD var iegādāties grāmatu veikaliņā "IHTIS" M. Pils 4, Virsvaldes telpās.

Kā jau norāda pats nosaukums, šī grāmata, vienkāršā, bērniem saprotamā valodā izskaidro dažādus jautājumus, kuri saistīti ar bērnu lūgšanas dzīvi.

lasīt tālak »

„Acis, ausis un visas maņas. Aktivitātes, mācot katehismu”.

Grāmata paredzēta izmantošanai iesvētes mācībās, Svētdienas skolas nodarbībās vai diskusiju uzsākšanai jauniešu grupu nodarbībās.

lasīt tālak »
    "Katra skolotāja prātu nodarbina doma, kā efektīvāk pasludināt Dieva vārdu svētdienas skolas bērniem.

Palīgā nāk spēles un rotaļas, kas ir labs instruments personības veidošanai un pašizpausmei," raksta Agrita Staško.

lasīt tālak »
LELB Virsvaldes Svētdienas skolu nozarē vēl iespējams par velti saņemt divas grāmatas:
  • Dieva ceļi (Ticības mācība pamatskolai)
  • Ticības mācība skolai un pašmācībai. Jaunās Dertības stāsti 3. un 4. klasei.
 lasīt tālak »

LELB Jauniešu darba nozare apkopoja idejas, kas palīdz strādāt ar pusaudžiem no 12-15 gadu vecuma. Tas ir īpašs un daudziem sarežģīts vecuma posms cilvēka attīstībā. Tas ir pārmaiņu laiks - pāreja no bērna uz jauniešu vecumu.
lapas: 1-10  11-19