„..priecīgu devēju Dievs mīl.”
                               (2. Kor.9:7)

Svētdienas skolas nozare ir iecerējusi sagatavot dažādus metodiskos materiālus, kas palīdzēs skolotājiem darbā. Īpaši gribam apkopot mūsu skolotāju pieredzi un idejas. Paldies par atbalstu izstrādātiem projektiem, piemēram, 2 grāmatiņām - proti: „Spēles un rotaļas svētdienas skolā” un „Rokasgrāmata darbam ar zēniem svētdienas skolā”(tapšanā). Šīs grāmatiņas un arī citi iecerētie materiāli var nonākt jūsu rokās pateicoties jūsu ziedotajiem līdzekļiem to izdošanai, tāpēc būsim pateicīgi ikvienam, kurš atbalstīs Svētdienas skolas nozares darbu arī turpmāk.

Jūsu ziedojumi var palīdzēt ne tikai metodisko materiālu sagatavošanā, bet arī dažādu svētdienas skolas pasākumu (lūgšanu dienu, nometņu, sporta svētku u. c.) organizēšanā.

Mēs lūdzam par to, lai Dievs atdara mūsu visu sirdis un rokas kalpošanai un, lai esam priecīgi devēji!

Ziedojumus iespējams ieskaitīt LELB Konsistorijas kontā:

LELB 90000159994
Mazā Pils iela 4

A/S Parekss banka Citadeles filiāle

Konts LV 21 PARX 000 057 010
Kods: PARXLV22

Veicot ziedojumu, lūdzam arī norādīt, ka tas paredzēts Svētdienas skolas nozares darbam.

“Skatieties uz putniem gaisā: ne tie sēj, ne tie pļauj, ne tie sakrāj šķūņos, un jūsu debesu Tēvs tos baro.” (Mt. 6:26)

Kristus mīļotie!

Aicinām un lūdzam jūsu draudzi atbalstīt ar ziedojumu Svētdienas skolas programmas “Pieaugot Kristū” materiālu izdošanu 8 līdz 12 gadus veciem bērniem.

Savākto ziedojumu lūdzam ieskaitīt LELB kontā ar norādi:

“Ziedojums projektam “Pieaugot Kristū””.

Ziedojumu kastīti un grāmatzīmes iespējams saņemt, sazinoties ar Svētdienas skolu nozari:

“Ikviens lai dara, kā tas savā sirdī apņēmies, ne smagu sirdi vai piespiests, jo priecīgu devēju Dievs mīl.”

(2. Kor.9:7)

Svētdienas skolu nozare