Svētdienasskolu mācību programma bērniem

Mīļie skolotāji

ar prieku un pateicību Dievam gribam jums pavēstīt, ka jau kopš 2008. gada rudens pirmsskolas vecuma (3–7 gadi) svētdienas skolas grupās ir bijis iespējams sākt mācīties, izmantojot jauno svētdienas skolas programmu „Pieaugot Kristū”, kurā ir pieejama „Skolotāja grāmata” un „Skolēna burtnīca” ar uzlīmēm.

Grāmatas ir iespējams nopirkt LELB Virsvaldes grāmatu galdā - Rīgā (Vecrīgā) Mazā pils ielā 4.
    Tālr. 63424231; e-pasts - svetdienasskola@lelb.lv

Šis materiāls izmantojams un pielāgojams arī citām vecuma grupām vai svētdienas skolu nodarbībās, kur ir tikai viena klase ar dažādu vecuma bērniem. Kopumā ir izdoti trīs materiāli - Rudens, Ziema un Pavasaris.

Ir iespējams aplūkot šīs programmas plānu kopumā, kas var kalpot par ierosmi nodarbību tematu plānošanai.
(4 gadu cikls - katrā 39 nodarbības
Lejuplādēt programmas plānu
)

Lejuplādēšanai piedāvājam šīs programmas materiālu paraugus (PDF):

Ar atsevišķu programmas nodarbību materiāliem oriģinālā interesenti var iepazīties programmas mājaslapā www.cph.org (http://sundayschool.cph.org)

Grāmatas vāks

Bībes stāstu fons, figūras un uzlīmes.

Tavs komentārs:
Vārds:*